O nás

RAK CZ a.s.

Za službou „Profesionální předseda SVJ“ stojí uznávaná a osvědčená realitní společnost RAK CZ a.s., jejíž historie sahá až do roku 1990.

Naším zaměřením nejsou pouze realitní služby, ale též rozsáhlá správa nemovitostí, komplexní organizace aukcí a dražeb a oceňování majetku. S námi máte zaručenou širokou paletu profesionálních služeb spojených s nemovitostmi, založenou na dlouholetých znalostech a bohatých zkušenostech v oboru.

Naše společnost RAK CZ a.s. je vášnivým zastáncem vysokých standardů a kvality v oblasti správy nemovitostí a péče o komunitu vlastníků jednotek. Náš tým profesionálů je vyškolen tak, aby zvládl všechny aspekty správy společenství, od finančního plánování po údržbu a komunikaci s vlastníky jednotek. Jsme pyšní na naši pověst spolehlivého a důvěryhodného partnera, který poskytuje špičkové služby s dlouhodobými výsledky.

S historií téměř tří desetiletí na trhu máme silné zázemí a znalostní bázi, která nám umožňuje účinně reagovat na různorodé potřeby a výzvy spojené s nemovitostmi. Naše firma je dobře vybavena personálně i technologicky, abychom zajistili, že vaše společenství vlastníků jednotek bude mít přístup k nejlepším postupům a řešením na trhu.

Věříme, že kvalitní správa nemovitostí je základem pro spokojené vlastníky jednotek, a proto jsme připraveni nasadit naše znalosti a zkušenosti, abychom vám pomohli dosáhnout optimálního řízení vašeho společenství. S námi můžete mít jistotu, že vaše nemovitosti jsou v rukou odborníků, kteří si zakládají na kvalitě a péči o vaše majetky.

Nezávazná poptávka